Tipaři

Staňte se tipařem, pracujte a pomáhejte ostatním získat půjčku

Registrujte se jako tipař a pomáhejte ve svém okolí - dávejte kontakty a doporučení a vydělávejte!

Za Vaše TIPY získáte finanční odměnu. Pracujete bez závazků, kdy se Vám to hodí a odkudkoliv.

Je to jednoduché, do formuláře vyplňte údaje o subjektu, který si myslíte, že by byl vhodným zájemcem o nebankovní půjčku a taktéž informace o Vás, abychom mohli vyplatit provizi za dobře odvedenou práci. Získání zasloužené odměny z aktivního vyhledávání obchodního příležitosti je tak pro Vás co nejjednodušší.

Výhody spolupráce s námi:

 • Výdělek a zdroj příjmu pro každého (finanční poradce, student, podnikatel, maminka na mateřské)
 • Odměna 1% z výše dojednané půjčky
 • Při dlouhodobé spolupráci 3,5x vyšší odměny
 • Pravidelně Vás informujeme o stavu vašeho tipu (e-mail a SMS)
 • Odpověď do 24h, zda je žadatel financovatelný
 • Snadná dostupnost, vyřízení z pohodlí domova, flexibilní nastavení
 • Pravidelné informace o novinkách na trhu a našich produktech
1/2

Zájemce o půjčku

2/2

Údaje o vás

Příklady úspěšných tipařů:

 • Pracujete v bankovním sektoru a jednáte s klientem, který řeší finanční problémy. Pro banku to není zajímavý klient a vy mu nemůžete pomoci...
 • Váš kamarád/kamarádka je ve finanční nouzi. Vlastní ale nějaký majetek kterým by mohl za úvěr ručit, ale banka ho kvůli špatné finanční historii odmítla.
 • Jste podnikavý důchodce, který může ze svého bezprostředního okolí nasbírat tipy a přividělat si k důchodu
 • Jste stále ještě student, ale hodně využíváte sociální sítě na sběr kontaktů k doporučení klientů k podnikatelské půjče pro startupy 

Potřebujete se na něco zeptat?

V případě jakéhokoliv dotazu či nejasností nám neváhejte zavolat. Rádi s Vámi projednáme každý jednotlivý případ půjčky individuálně.


Na co se nejčastěji ptáte?

Pokud nevlastníte živnostenský list, nevadí. Odměny vyplácíme i těm, kteří nemají živnostenské oprávnění. 

Z každého tipu, který bude ukončený podpisem smlouvy o poskytnutí půjčky, dostane tipař 1 % z výše dojednané půjčky. Tipař si tak ke svému regulérnímu platu ze zaměstnání může přilepšit pár tisícovkami měsíčně. Jsou ale i tací zdatní tipaři, kteří tuto činnost povýšili na plný pracovní úvazek a vydělávají klidně i dvojnásobek průměrného platu a často i více. Je-li šikovný, tak se má opravdu nadstandardně. Výdělky se tak odvíjí od aktivity tipaře.

Nárok na odměnu máte ve chvíli, kdy na stránkách Stavu žádosti o půjčku (unikátní stránka, na kterou jste dostali emailem odkaz při vložení tipu) se ve formuláři “Podklady pro fakturaci EFP v kolonce Výše provize zobrazí částka, která tipaři náleží za sjednaný obchod. O nároku na odměnu váš vždy ještě informujeme emailem a SMS zprávou. Fakturu poté můžete se všemi náležitostmi zaslat elektronicky na email: affiliate@acema.cz, nebo písemně na adresu: U Libeňského pivovaru 63/2, Praha 8 - Libeň, 181 00.