U nás si vybere každý

Podnikatelské úvěry

Úvěry na míru pro malé a střední firmy i OSVČ.

Spotřebitelské půjčky

Bezúčelové půjčky od 100 000 Kč s rychlým vyřízením.

Investice

Zhodnoťte své volné finanční prostředky s výnosem až 17 % p.a.

Vše o úvěrech

Americká hypotéka

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít na cokoliv, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod.

Konsolidace půjček

Konsolidací půjček můžete sloučit několik půjček do jedné a splácet pouze jednu měsíční splátku. Ta je obvykle nižší než součet původních splátek. Konsolidace půjček, úvěrů a dluhů je velmi výhodný způsob, jak snížit výdaje na splátky různých úvěrů a závazků.

U nás si můžete sloučit své půjčky až do 5 000 000 Kč, u podnikatelů navíc bez prověřování registrů dlužníků a bez potvrzení o příjmu.

Nebankovní úvěr pro podnikatele

V podnikání se často neobejdete bez cizího kapitálu. U našeho podnikatelského úvěru se nebudete muset potýkat s nesmyslnou byrokratickou zátěží, u podnikatelů navíc nenahlížíme do registrů dlužníků a nepožadujeme potvrzení o příjmu. K tomu dostanete úrok, který se vyrovná úrokům jako v bance.

Nebankovní úvěr

Rozdíl mezi bankovním a nebankovním úvěrem prakticky neexistuje. My vám k tomu garantujeme rychlý proces schválení. Jakmile od vás obdržíme veškeré podklady, peníze máte k dispozici do 48 hodin. ACEMA navíc umožňuje odklad splátek, případně jejich snížení až o 30 %.

Nezajištěný úvěr

Není zajištěn zástavou majetku, ručením ani jiným způsobem. Nepožaduje se žádné jištění. Dlužník se zavazuje podpisem úvěrové smlouvy ke splácení úvěru. Zákazník tedy nemusí mít žádného ručitele. Tento úvěr se poskytne pouze na základě ohodnocení bonity zákazníka.

Podnikatelský úvěr

Úvěr určený pro OSVČ a firmy, daňové rezidenty ČR.

Půjčka na vyplacení exekuce

Když podnikáte a dostanete do kolotoče dluhů, pomůžeme vám. Naše rychlé nebankovní půjčky můžete použít i na vyplacení exekuce a nepřijít tak o majetek. Vše vám pečlivě vysvětlíme a společně odvrátíme nevratnou exekuci. Půjčíme vám i bez nahlížení do registru dlužníků.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou pro ty podnikatele, kteří svůj příjem nechtějí z jakéhokoliv důvodu prokazovat, nebo mají pravidelný příjem, ale bankám se zdá rizikový. Typicky se jedná o živnostníky, drobné soukromé podnikatele a další.

Pro nás je půjčka bez potvrzení příjmu samozřejmostí, nechceme podnikatele zatěžovat dalším zbytečným papírováním. Stejně jako půjčka bez registru dlužníků, peníze dostanete ihned při podpisu smlouvy.

Registr dlužníků (SOLUS)

Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům (SOLUS) je sdružení několika desítek úvěrových a leasingových společností, bank, stavebních spořitelen, mobilních operátorů a dalších firem. Aktuálně eviduje téměř 1,7 milionu záznamů o více než 918 tisících spotřebitelech, kteří měli v posledních třech letech problémy se splácením závazků.

Jakmile jste v tomto registru, nedostanete od banky žádnou další, byť sebemenší půjčku. Proto vám nabízíme půjčku bez nahlížení do registru.

Odsouhlasení půjčky je velmi rychlé. Stačí vyplnit jednoduchou nezávaznou žádost o půjčku na našich stránkách a počkat až se vám ozve náš zástupce.

Spotřební (spotřebitelský) úvěr

Úvěr poskytovaný soukromým osobám a domácnostem za účelem nákupu spotřebních předmětů, služeb, pořízení nebo stavby bytu nebo domu apod.

Úvěr

Půjčka, přenechání vlastních prostředků třetí osobě za sjednaných podmínek.

Zajištěný úvěr

Úvěr se zástavou majetku dlužníka (movitý i nemovitý). V případě, že dlužník řádně nesplácí, zástava bude zabavena. Ručí se formou zástavního práva k věci, popřípadě prostřednictvím třetí osoby.

Zpětný leasing nemovitosti

Odprodej majetku finanční instituci a jeho následný zpětný pronájem nájemcem - bývalým majitelem.

Rádi vám poradíme

Zavolejte nám nebo napište e-mail.

800 900 910 info@acema.cz
Zavolejte nám