Dopis klientům společnosti ACEMA Credit Czech, a.s.
Led 15, 2020 Aktuality No responses

Vážení klienti,

i díky Vám máme významné postavení na trhu s poskytováním úvěrů, za což Vám velice děkujeme. Rádi bychom tento stav zachovali, a i nadále byli tím nejlepším partnerem pro Vás, naše klienty. Konkurence však nikdy nespí a snaží se naše postavení změnit. V poslední době jsme zaznamenali několik případů, kdy byli naši klienti kontaktováni a nepravdivými informacemi zastrašováni cizími osobami, které se dokonce někdy i vydávali za zástupce společnosti ACEMA Credit Czech, a.s. Z veřejných zdrojů lze jednoduše zjistit, že je na Vašem listu vlastnictví zapsané zástavní právo z důvodu poskytnutí úvěru. Takto tyto osoby získávají informace a snaží se Vás získat jako klienta.

Abychom zmírnili negativní dopad takového chování na dobré jméno společnosti ACEMA Credit Czech, a.s., prosíme Vás o obezřetnost a pozornost v některých níže uvedených situacích, kdy Vás někdo kontaktuje z důvodu:

  • že máte úvěr u společnosti ACEMA, která úvěr zesplatnila a chce prodat Vaši nemovitost,
  • že Vám ACEMA zvýšila úrokovou sazbu a tím i splátku úvěru,
  • že započalo vymáhání pohledávky za Vaší osobou,
  • že na Vás ACEMA nařídila exekuci,
  • že ACEMA nikdy nesmaže zástavní právo z Vaší nemovitosti.

Pokud se Vám některý z uvedených případů stane, je potřeba si vždy poznamenat údaje osoby včetně kontaktních údajů a sdělené informace ověřit přímo u společnosti ACEMA Credit Czech, a.s. na telefonním čísle + 420 234 635 335. Poskytnutím získaných údajů tak můžete pomoci ostatním klientům, aby se nestali terčem takového neetického chování.

Doufáme, že se Vám vyjmenované situace vyhnou a nebude tak narušena vzájemná důvěra, které si velmi vážíme.